RT100KP350CA
MFR.Part #
RT100KP350CA
JLCPCB Part #
C20469683
Description
-55℃~+175℃ 100kW 10uA 145A 350V 389V 690V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS