RT100KP350A
MFR.Part #
RT100KP350A
JLCPCB Part #
C20472678
Description
-55℃~+175℃ 100kW@6.4/6.9us 10uA 145A@6.4/69us 350V 389V 690V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS