RT100KP33CA
MFR.Part #
RT100KP33CA
JLCPCB Part #
C20472088
Description
-55℃~+175℃ 1.463kA 100kW 33V 36.9V 5mA 67.8V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS