RT100KP258CA
MFR.Part #
RT100KP258CA
JLCPCB Part #
C20472592
Description
-55℃~+175℃ 100kW@6.4/6.9us 10uA 198A@6.4/69us 258V 288.2V 510V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS