RT100KP216CA
MFR.Part #
RT100KP216CA
JLCPCB Part #
C20473489
Description
-55℃~+175℃ 100kW 10uA 216V 241.3V 245A 417V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS