RT100KP198CA
MFR.Part #
RT100KP198CA
JLCPCB Part #
C20470570
Description
-55℃~+175℃ 100kW 10uA 198V 221.2V 267A 382V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS