RT100KP170CA
MFR.Part #
RT100KP170CA
JLCPCB Part #
C20471541
Description
-55℃~+175℃ 100kW 10uA 170V 189.9V 300A 334V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS