RT100KP160CA
MFR.Part #
RT100KP160CA
JLCPCB Part #
C20471680
Description
-55℃~+175℃ 100kW 10uA 160V 178.7V 315V 318A Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS