RT100KP144CA
MFR.Part #
RT100KP144CA
JLCPCB Part #
C20472995
Description
-55℃~+175℃ 100kW@6.4/6.9us 10uA 144V 160.8V 267V 361A@6.4/69us Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS