RT100KP120CA
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
RT100KP120CA
JLCPCB Part #
C20470545
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 100kW 10uA 120V 134V 235V 426A Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS