MRT100KP39CA
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
MRT100KP39CA
JLCPCB Part #
C20472964
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 1.275kA 100kW@6.4/6.9us 2mA 39V 43.6V 77.7V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS