MRT100KP39A
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
MRT100KP39A
JLCPCB Part #
C20470594
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 1.275kA 100kW 2mA 39V 43.6V 77.7V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS