MRT100KP28CA
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
MRT100KP28CA
JLCPCB Part #
C20473472
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 1.715kA 100kW 28V 31.28V 58V 5mA Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS