5.0SMLJ70CA
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
5.0SMLJ70CA
JLCPCB Part #
C20481975
Package
DO-214AB (SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 113V 2uA 44.3A 5kW@10/1000us 70V 86V Bidirectional TVS DO-214AB (SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS