5.0SMLJ33CA
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
5.0SMLJ33CA
JLCPCB Part #
C20481929
Package
DO-214AB (SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 33V 40.6V 53.3V 5kW@10/1000us 93.9A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB (SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS