5.0SMLJ26CA
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
5.0SMLJ26CA
JLCPCB Part #
C20484324
Package
DO-214AB (SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 119A 26V 2uA 31.9V 42.1V 5kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB (SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS