5.0SMLJ17CA
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
5.0SMLJ17CA
JLCPCB Part #
C20481500
Package
DO-214AB (SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 17V 181A 20.9V 27.6V 2uA 5kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB (SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS