5.0SMLJ13CA
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
5.0SMLJ13CA
JLCPCB Part #
C20288589
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 13V 15.9V 21.5V 233A@10/1000us 2uA 5kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS