MPCA-0630-4R7-M
MFR.Part #
MPCA-0630-4R7-M
JLCPCB Part #
C268403
Package
SMD,7x6.6mm
Description
33mΩ 4.7uH 6A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS