MPCA-0630-2R2-M
MFR.Part #
MPCA-0630-2R2-M
JLCPCB Part #
C268401
Package
SMD,7x6.6mm
Description
15mΩ 2.2uH 9.5A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS