MXZH-1.5-03P-WT1-0-A
Extended
Manufacturer
MAX
MFR.Part #
MXZH-1.5-03P-WT1-0-A
JLCPCB Part #
C19185649
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+105℃ 1 1.5mm 125V 1A 1x3P 3 3P LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 ZH SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS