MXHB9500G-9.5-06P-BK01A-Cu-S-A
MFR.Part #
MXHB9500G-9.5-06P-BK01A-Cu-S-A
JLCPCB Part #
C48688271
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~4 1 10~22 1x6P 20A 3-Side 300V 6 6P 9.5mm Black M4 Straight Plugin,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS