MXHB825-8.25-04P-BK01-Cu-S-A
Extended
Manufacturer
MAX
MFR.Part #
MXHB825-8.25-04P-BK01-Cu-S-A
JLCPCB Part #
C5188515
Package
Plugin,P=8.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x4P 2.5 20A 3-Side 300V 4 4P 8.25mm Black M3 Side Mount Straight 插件,P=8.25mm Barrier Terminal Blocks ROHS