MX950T-9.5-03P-GN01-Cu-PS-A
Extended
Manufacturer
MAX
MFR.Part #
MX950T-9.5-03P-GN01-Cu-PS-A
JLCPCB Part #
C5188496
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~26 1x3P 3 300V 30A 3P 4 9.5mm Green M3 Through Hole 插件,P=9.5mm Screw Terminal Blocks ROHS