MX301-5.0-02P-GN01-Cu-Y-A
Extended
Manufacturer
MAX
MFR.Part #
MX301-5.0-02P-GN01-Cu-Y-A
JLCPCB Part #
C5188424
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 14~24 16A 1x2P 2 2P 300V 5mm Green M2.5 Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS