MX2EDGV-7.62-08P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX2EDGV-7.62-08P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C48688248
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x8P 300V 7.62mm 8 8P Board Side/Socket - Open Green Through Hole Plugin,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS