MX2EDGRC-5.08-13P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX2EDGRC-5.08-13P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C5188030
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 13 13P 15A 1x13P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS