MX2EDGKM-5.08-10P-GN01-Cu-Y-A
MFR.Part #
MX2EDGKM-5.08-10P-GN01-Cu-Y-A
JLCPCB Part #
C5187963
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 12~24 15A 1x10P 2.5 300V 5.08mm Green Horizontal Termination Male Plug Screw Screw Connection (M2.5) P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS