MX25S-7.62-10P-BK01-Cu-S-A
MFR.Part #
MX25S-7.62-10P-BK01-Cu-S-A
JLCPCB Part #
C48688148
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1.5 1 10 10P 14~22 15A 1x10P 2-Side 300V 7.62mm Black M3 Straight Plugin,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS