MX25R-7.62-09P-BK01-Cu-S-A
MFR.Part #
MX25R-7.62-09P-BK01-Cu-S-A
JLCPCB Part #
C48688129
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1.5 1 14~22 15A 1x9P 2-Side 300V 7.62mm 9 9P Black M3 Right Angle Push-Pull,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS