MX25H-7.62-05P-BK01-Cu-S-A
MFR.Part #
MX25H-7.62-05P-BK01-Cu-S-A
JLCPCB Part #
C48688107
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1.5 1 14~22 15A 1x5P 2-Side 300V 5 5P 7.62mm Black M3 Plugin,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS