MX250-3.5-06P-A-GY01-Cu-A
MFR.Part #
MX250-3.5-06P-A-GY01-Cu-A
JLCPCB Part #
C7467032
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~22 1x6P 3.5mm 300V 6 6P 8A Gray Through Hole 插件,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS