MX15EDGRM-3.81-20P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX15EDGRM-3.81-20P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C5188221
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x20P 20 20P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS