MX15EDGRM-3.81-14P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX15EDGRM-3.81-14P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C5188215
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14 14P 1x14P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS