MX15EDGRK-3.81-04P-GN01-Cu-Y-A
MFR.Part #
MX15EDGRK-3.81-04P-GN01-Cu-Y-A
JLCPCB Part #
C5188401
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Green Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS