MX15EDGRH-3.81-2*06P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX15EDGRH-3.81-2*06P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C48688063
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 12P 2 2x6P 3.81mm 300V 6 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Push-Pull,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS