MX15EDGRHC-3.5-2*02P-BK01-Cu-A
MFR.Part #
MX15EDGRHC-3.5-2*02P-BK01-Cu-A
JLCPCB Part #
C49142488
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 150V 2 2 2x2P 3.5mm 4P 8A Black Board Side/Socket - Closed Right-Angle Push-Pull,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS