MX15EDGKNH-3.5-2*07P-BK01-Cu-A
Extended
Manufacturer
MAX
MFR.Part #
MX15EDGKNH-3.5-2*07P-BK01-Cu-A
JLCPCB Part #
C49142473
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 14P 150V 16~24 2 2x7P 3.5mm 7 8A Black Plug Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS