MX15EDGKD-3.81-05P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX15EDGKD-3.81-05P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C19724624
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 16~28 1x5P 3.81mm 300V 5 5P 8A Green Male Plug Spring Connection Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS