MX15EDGKA-3.81-12P-GN01-Cu-Y-A
MFR.Part #
MX15EDGKA-3.81-12P-GN01-Cu-Y-A
JLCPCB Part #
C19184563
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 12 12P 16~28 1x12P 3.81mm 300V 8A Green Hinged (Snap On) Male Plug Screw Connection (M2) Plugin,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS