MX142R-7.62-05P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX142R-7.62-05P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C48688020
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 10A 16~22 1x5P 300V 5 5P 7.62mm Green Right Angle Push-Pull,P=7.62mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS