MX128-7.62-02P-GN01-Cu-Y-A
MFR.Part #
MX128-7.62-02P-GN01-Cu-Y-A
JLCPCB Part #
C7542177
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 12~22 1x2P 2 2P 300V 7.62mm Green M2.5 Through Hole Plugin,P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS