MX128-2.54-12P-GN01-Cu-Y-A
MFR.Part #
MX128-2.54-12P-GN01-Cu-Y-A
JLCPCB Part #
C5188451
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 12 12P 150V 18~24 1x12P 2.54mm 6A Green M1.6 Through Hole 插件,P=2.54mm Screw Terminal Blocks ROHS