MX128-2.54-06P-GN01-Cu-Y-A
Extended
Manufacturer
MAX
MFR.Part #
MX128-2.54-06P-GN01-Cu-Y-A
JLCPCB Part #
C5188446
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 150V 18~24 1x6P 2.54mm 6 6A 6P Green M1.6 Through Hole 插件,P=2.54mm Screw Terminal Blocks ROHS