MX127S-3.81-08P-GN01-Cu-Y-A
MFR.Part #
MX127S-3.81-08P-GN01-Cu-Y-A
JLCPCB Part #
C5349555
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 16~26 1x8P 3.81mm 300V 8 8P Green M2 Through Hole Plugin,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS