MSG15T65FL
Extended
Manufacturer
MASPOWER
MFR.Part #
MSG15T65FL
JLCPCB Part #
C5353628
Package
TO-220F
Description
-40℃~+175℃ 0.18uJ 0.27uJ 15A 2.2V@15A,15V 23pF 25nC@15V 26ns 4.5V@0.5mA 40ns 48W 4ns 64pF 650V 652pF TO-220F IGBT Transistors / Modules ROHS