MCM-9070M-222-RU
Extended
Manufacturer
MAGLAYERS USA,Inc
MFR.Part #
MCM-9070M-222-RU
Description
-40℃~+125℃ 1.7kΩ@100MHz、2.2kΩ@100MHz 10MΩ 2 2.5A 60mΩ 80V - Common Mode Filters ROHS