MCM-7060M-701-RU
Extended
Manufacturer
MAGLAYERS USA,Inc
MFR.Part #
MCM-7060M-701-RU
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 125V 15mΩ 2 4A 700Ω@100MHz - Common Mode Filters ROHS