MCM-0905-202-F-RU
Extended
Manufacturer
MAGLAYERS USA,Inc
MFR.Part #
MCM-0905-202-F-RU
Description
-40℃~+125℃ 100MΩ 2 250mΩ 2kΩ@10MHz 500mA 80V - Common Mode Filters ROHS