MCI-2012-371-RU
Extended
Manufacturer
MAGLAYERS USA,Inc
MFR.Part #
MCI-2012-371-RU
Description
-25℃~+85℃ 10MΩ 125V 2 280mA 370Ω@100MHz 400mΩ 50V - Common Mode Filters ROHS